Okna

Nasze okna zagwarantują Ci ciepło o każdej porze roku, światło, bezpieczeństwo, wygodę i energooszczędność. Sekret tkwi w przemyślanych projektach oraz najlepszych materiałach użytych przy produkcji.

OKNA

Dzięki odpowiednim oknom, do Twojego domu dotrze maksymalna ilość naturalnego i zdrowego światła słonecznego. Nie musisz się martwić, pomożemy Ci je dobrać!

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach

Okno PIXEL

Dobrze dobrane okna to klucz. Dzięki nim zabezpieczysz dom i to zarówno przed wdzierającym się zimnem, jak i potencjalnymi włamywaczami. Pomogą w tym okna Pixel, które pod tym względem zdecydowanie się wyróżniają. To zasługa niższego i smuklejszego skrzydła, dopasowanych, prostych listew przyszybowych i wąskiego słupka połączonego z symetrycznie umieszczoną klamką. Okna Prolux to niezwykła estetyka, która doda do Twojego domu powiew świeżości, na która zdecydowanie zasługujesz!

Okno PROLUX

Przepis na więcej światła we wnętrzach domu? My odpowiadamy: okna Prolux! W tej stolarce znajdziesz autorską, oryginalną konstrukcję profilu, opartą wyłącznie na najlepszych materiałach. To nie wszystko – znacznie większa powierzchnia szybowa, która jest w stanie zapewnić więcej światła niż standardowe okna PCV. Zainteresowany? No to dodamy, że okna Prolux wyposażone są w uszczelki, które umieszczone w narożach listwy przyszybowej, pod kątem 45 stopni zapewniają również odpowiedni parametr izolacyjności termicznej.

Okno WINERGETIC PREMIUM

Energooszczędność to synonim okien Winergetic Premium. To właśnie w nich umieściliśmy udoskonalony, jeszcze grubszy i bardziej skuteczny pakiet szybowy, który jest gwarancją niskich strat ciepła. Do tego, efekt całości spotęgowany przez szereg drobnych, ale poprawiających pracę okien elementów, takich jak nowoczesne uszczelnienia EDMG – lider w dziedzinie izolacyjności termicznej. Nasi konstruktorzy dorzucili także innowacyjny kształt skrzydła, który sprawia, że stolarka nie ma sobie równych na polu designu. Połączenie doskonałe.

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Okna Winergetic Premium Passive z całą pewnością zapewniają najlepszą ochronę domu/ Dlaczego? Dlatego, że znajdziesz w nich dodatkowe wzmocnienia termiczne w postaci uszczelnień i blokad „Space Block”, ale również nowoczesny, aż trzykomorowy pakiet szybowy. Ten uodparnia dom także na hałas dobiegający z zewnątrz, dając wszystkim domownikom maksymalny komfort i moment odpoczynku od zgiełku miasta.

Okno KONCEPT

Okna Koncept to idea, która łączy w sobie prostą formę, znajdującą swoich zwolenników na całym świecie. Minimalizm jest tutaj słowem-kluczem. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie połączenie klasyki z nowoczesnością. Stolarka ta zawiera optymalne parametry w zakresie izolacyjności termicznej. Posiadają możliwość zastosowania aluminiowych nakładek, a umieszczone w nich duże przeszklenia idealnie łączą się z drzwiami tarasowymi HST o podobnej konstrukcji. Zainteresowany? Jeśli tak, daj nam znać!

0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu