Rolety

Rolety OKNOPLAST doskonale chronią dom przed utratą ciepła i przegrzaniem. Niwelują także hałas dobiegający z zewnątrz i sprawdzą się jako dodatek estetyczny do zakupionych wcześniej okien.

ROLETY

Szukasz rolet, które zapewnią Twojemu domowi bezpieczeństwo, jakość i styl? To połączenie doskonale oddaje idee rolet od OKNOPLAST.

Rolety LUNA

Rolety Luna w głównym stopniu decydują o wartości cieplnej domu. Potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia przed wdzierającym się zimnem? Za sprawą trwałej konstrukcji wykonanej z najlepszego, wysokogatunkowego aluminium zapewniają niespotykaną dotąd szczelność. Do tego dochodzi oczywiście montaż przeprowadzony wyłącznie po zewnętrznej stronie okien, z wykorzystaniem profilu pełniącego rolę ich przedłużenia. W ten sposób chronią dom przed uciekającym ciepłem jednocześnie uniemożliwiając wdarcie się zimna.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Rolety Sol Evolution to jedyny w swoim rodzaju design, który docenili zarówno uznani architekci, jak i przede wszystkim nasi Klienci. Trzeba przyznać, że w Waszych domach nasze rolety wyglądają jeszcze lepiej! No ale co tak naprawdę decyduje o wyjątkowym wyglądzie tego modelu? Jego piękno widoczne jest już w klasycznym pancerzu wykonanym w całości z trwałego aluminium. Co więcej, aby idealnie skomponować rolety z elewacją domu, oferujemy Ci całą paletę barw – możesz wybrać tę, która najlepiej zgra się z zastaną aranżacją domu.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Do wnętrza Twojego domu nie może docierać zbyt duża ilość światłą słonecznego, ponieważ może to wprawić mieszkańców w dyskomfort. Z pewnością spotkałeś się już z taką sytuacją – szczególnie uciążliwą, gdy dopadnie migrena. Do maksymalnej kontroli ilości światła przydadzą się rolety Sol. Montowane we wnęce okiennej, stanowiące stałą część muru sprawiają, że do środka wpada taka ilość jasności, jaką sam wybierzesz poprzez korygowanie powierzchni zasłoniętej przez rolety. A to wszystko za pomocą pilota i bezprzewodowego systemu!

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Rolety Terra doskonale zabezpieczają dom, dzięki trwałości z najwyższej półki, powstałej za sprawą najlepszego rodzaju aluminium, którego użyliśmy przy ich produkcji. Uzupełnieniem tej trwałości jest podwójnie ryflowany profil rolet, który chroni okna i cały dom zarówno przed efektami niekorzystnych warunków atmosferycznych, jak i wizytami nieproszonych gości. Możesz już teraz odetchnąć z ulgą, ponieważ dzięki temu produktowi będziesz mógł spać spokojnie. Ty i reszta domowników oczywiście.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu