Drzwi tarasowe HST i PSK

W przypadku drzwi tarasowych OKNOPLAST postawiliśmy na nowoczesność, oryginalność i solidność.

DRZWI TARASOWE

Ogromne przeszklenia, bardzo duże wyjścia i niezwykle wygodna obsługa. Drzwi tarasowe OKNOPLAST to właśnie to.

Drzwi tarasowe HST Premium

Potrzebujesz dużego wyjścia na taras? Szukasz czegoś, co będzie unikatowym połączeniem designu z trwałością? Znajdziesz to w HST Premium. Te drzwi tarasowe opierają się na prostej, klasycznej linii profilu i konstrukcji, zapewniającej większą przestrzeń. Jak dużą? Mowa tutaj nawet o szerokości sięgającej 6,5 m. Do tego dorzucamy specjalistyczne okucia i sprężynową klamkę. HST Premium radzą sobie także bardzo dobrze z termoizolacją za sprawą jeszcze grubszych przeszkleń, ciepłego progu i pięciokomorowego profilu ramy. Na ten produkt warto postawić!

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Jesteś właścicielem domku jednorodzinnego? W takim razie szukasz drzwi, które umożliwią Ci wygodne i atrakcyjne wizualnie wyjście na piękny taras lub do kwiecistego ogrodu! W tym tkwi cała magia, prawda? Oddajemy więc do Twojej dyspozycji drzwi tarasowe HST, w których zamontowaliśmy konstrukcję umożliwiającą osiągnięcie wyjścia wynoszącego aż 2,9 m. Do tego maksymalna powierzchnia szyb oznaczająca jeszcze więcej światła słonecznego, szereg zabezpieczeń i okuć – to wszystko składa się na drzwi tarasowe nowej generacji.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Martwisz się, ponieważ posiadasz mieszkanie o niewielkim metrażu? Niepotrzebnie. PSK i PSK-Z to drzwi, które doskonale się w nim sprawdzą. To właśnie w nich zastosowaliśmy smuklejsze skrzydła, solidniejsze ramy i system uchylno-przesuwny, który umożliwia osiągnięcie aż 1,6-metrowej szerokości, przy niewielkim nakładzie sił do ich obsługi. Dla jeszcze większego komfortu użytkowania dorzuciliśmy uszczelnienia i maksymalnie duże powierzchnie szyb, które wpuszczają do wnętrza tyle światła, ile tylko potrzebujesz.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Drzwi tarasowe PSK Atrium należą do grupy najbardziej innowacyjnych produktów. Co decyduje o ich wyjątkowości? Przede wszystkim duże przeszklenia, niespotykane w standardowych drzwiach osadzone w smuklejszym, bardziej wyrazistym w swoim kształcie profilu. To daje piorunujący efekt wizualny. To jednak nie wszystko, ponieważ w PSK Atrium znajdziesz rozwinięcie parametru izolacyjności termicznej wyrażone w dodatkowych uszczelnieniach, które zadbają o ciepło w Twoim domu nawet w najbardziej chłodne miesiące.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu